Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/kaykla/domains/ugnejuodyte.lt/public_html/wp-includes/media.php on line 1204

Sėkmė ar ne? Niekada nežinia..

Ugnė Juodytė Psichologija 0 Comments

Kai „stresuoju“ dėl to, kad veiklos vyksta ne pagal planą – padeda istorija apie ūkininką. Nebeatseku kur ją radau, tad dalinuosi savo versija 🙂
Gyveno kartą atsiskyrėlis ūkininkas su sūnumi. Vieną kartą pabėgo iš ūkininko jo vienintelis turėtas arklys. Aplankę ūkininką miestelėnai sako: „Kokia nelaimė ištiko, tavo arklys pabėgo“. Ūkininkas pagūžčiojo pečiais ir sako: „Nežinau, gal tai nelaimė, o gal ir laimė“. Miestelėnai nesupratę, kodėl tai galėtų būti laimė išėjo susimąstę.
Po 3 dienų grįžo arklys pas ūkininką ir atsivedė dar tris laukinius arklius. Miestelėnai vėl užsuko ir džiaugsmingai sako: „Kokia laimė tave aplankė“. Ūkininkas pagūžčiojo pečiais ir sako: „Nežinau, gal tai laimė, o gal ir nelaimė, kas čia žino…“.
Išjodinėdamas laukinius arklius ūkininko sūnus susilaužė koją. Miestelėnai, atėję lankyti į ligoninę sako ūkininkui: „Kokia nelaimė atsitiko, vargšas tavo sūnus“. Ūkininkas pažiūrėjęs į juos sako: „nežinau, gal tai nelaimė, o gal ir laimė“.
Atėjo į kaimelį karininkai kviesti visų jaunų vyrų į karą – ūkininko sūnaus nepaėmė, nes jo koja buvo lūžusi.
Kas gi žino tai laimė, ar nelaimė…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *